به اطلاع شرکت کنندگان عزیز در بیست‌وهشتمین کنفرانس مهندسی برق ایران می‌رساند

کمیته برگزاری کنفرانس ضمن تشکر از صبوری شما، با توجه به تداوم شرایط اضطراری تصمیم به برگزاری کنفرانس به صورت مجازی در روزهای ۱۴-۱۶ مرداد ماه ۱۳۹۹ نموده است.

همه نویسندگان محترم مقالات – سخنرانی و پوستر – لازم است فایل ارائه خود را به صورت فایل ویدئویی با فرمت MP4 و با حجم حداکثر ۲۵ مگابایت آماده کرده و در سامانه‌ای که به زودی در اختیارشان قرار خواهد گرفت، بارگذاری نمایند. فرمت‌های دیگر و حجم بالاتر قابل آپلود نخواهند بود. اطلاعات لازم در مورد نحوه آماده‌سازی و بارگذاری فایل‌های ویدئویی به زودی از طریق وب سایت کنفرانس و همچنین ایمیل نویسندگان مسوول، اطلاع رسانی خواهد شد.

به اطلاع آن دسته از نویسندگان محترم که تاکنون در کنفرانس ثبت نام نکرده‌اند، می‌رساند آخرین مهلت ثبت‌نام در کنفرانس، روز ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۹ می‌باشد. عدم ثبت نام تا تاریخ مذکور به منزله انصراف از شرکت در کنفرانس بوده و مقالات این نویسندگان حذف خواهند شد. اطلاعات لازم برای ثبت نام و پرداخت هزینه در پنل کاربری کاربران موجود است.

 
1585840700-sales-presentation-webp-copy.png
دستورالعمل ارائه مقاله‌های پوستری، شفاهی و کارگاه ها

از پژوهشگرانی که مقاله آنها برای ارائه در کنفرانس پذیرفته شده است و همچنین ارائه دهندگان کارگاه های آموزشی، خواهشمند است طبق راهنما (کلیک کنید) نسبت به آماده سازی محتوای مورد ارائه خود در کنفرانس، اقدام نمایند.

 
1583096791-screenshot-2020-03-02-images-png-image-225-225-pixels-.png
تمدید مهلت ارسال نسخه نهایی مقالات

به استحضار پژوهشگران که مقاله آنها برای ارائه در کنفرانس پذیرفته شده است، می رساند، مهلت ارسال نسخه نهایی مقالات تا ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۹ تمدید شد.

 
1584211918-unnamed.jpg
شرکت  در گارگاه های آموزشی

بیست و هشتمین کنفرانس مهندسی برق ایران مفتخر است تا با همکاری پژوهشگران، صاحب‌نظران، متخصصان و صنعتگران فعال در داخل و خارج از کشور، در کلیه گرایش‌های مهندسی برق و کامپیوتر کارگاه‌های آموزشی برگزار نماید. لیست کارگاه های آموزشی ارائه شده و راهنمای ثبت نام در این آدرس (کلیک کنید) در دسترس است.

 
1583096791-screenshot-2020-03-02-images-png-image-225-225-pixels-.png
ارسال نسخه نهایی مقالات پذیرفته شده

از پژوهشگرانی که مقاله آنها برای ارائه در کنفرانس پذیرفته شده است، خواهشمند است طبق راهنما (کلیک کنید)، به ثبت نسخه نهایی مقالات خود بپردازند. مهلت ارسال نسخه نهایی مقالات تا تاریخ ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ می باشد

 
r_45_200301233445.png
ثبت نام برای شرکت در کنفرانس

به استحضار پژوهشگران گرامی می رساند، امکان ثبت نام برای شرکت در کنفرانس در پنل کاربری آنها فعال شده است. برای ثبت درخواست شرکت در کنفرانس و پرداخت هزینه آن، با توجه به نکات بیان شده در پنل کاربری خود به بخش خدمات مراجعه فرمایید.

 
1583096187-unnamed.jpg
ارتباط با دبیرخانه کنفرانس

با توجه به حضور کمتر مسئولین کنفرانس در محل دبیرخانه به دلیل مقابله با شیوع بیماری کرونا، خواهشمند است در صورت نیاز به ارتباط با کنفرانس، پیامهای خود را از طریق ایمیل (icee2020@tabrizu.ac.ir) به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایید

 
 

با استعانت از درگاه پروردگار متعال، دانشگاه تبریز میزبانی بیست‌وهشتمین کنفرانس مهندسی برق ایران را با همکاری دبیرخانه دائمی کنفرانس در تاریخ ۶ الی ۸ خرداد ‌ماه ۱۳۹۹ در شهر تبریز، شهر اولین‌ها به عهده خواهد داشت. این کنفرانس در صدد است همزمان با گسترش دانش فنی، محیطی پویا جهت تبادل نظر علمی و فنی، ارائه آخرین یافته‌های پژوهشی و همچنین تشویق مشارکت محققان بوجود آورد.

کمیته برگزاری کنفرانس از کلیه پژوهشگران، صاحب‌نظران، متخصصان و علاقمندان در زمینه‌های مختلف مهندسی برق، کامپیوتر و مهندسی پزشکی دعوت می‌نماید مقالات خود را که حاوی آخرین یافته‌های علمی در زمینه‌های موضوعی کنفرانس هستند، از طریق سامانه اینترنتی مربوطه، به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.

همزمان با برگزاری کنفرانس، کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه‌های تخصصی نیز با حضور صاحب‌نظران دانشگاهی و صنعتی و سازمان‌های مرتبط برگزار خواهد شد.