1596407496-images.png
راهنمای چگونگی شرکت در جلسات مجازی کنفرانس

به استحضار پژوهشگران و حضار محترم می رساند، راهنمای چگونگی شرکت در جلسات مجازی کنفرانس (کلیک کنید) از منوی راهنمای نویسندگان در دسترس است.

 
1596186666-153-1531990-timeline-time-flat-icon.png
زمانبندی برگزاری کنفرانس

به استحضار پژوهشگران گرامی می رساند، زمانبندی برگزاری کنفرانس و جزئیات زمان ارائه مقالات در بخش زمانبندی کنفرانس (کلیک کنید) در دسترس است. با توجه به برگزاری مجازی کنفرانس، لینک دسترسی به نشستها و سخنرانی ها از همین بخش در دسترس می باشد

 
1595210675-111.png
راهنمای تهیه و بارگذاری فایل ویدیویی ارائه مقالات

از پژوهشگرانی که مقاله آنها برای ارائه در کنفرانس -سخنرانی و پوستر- پذیرفته شده است و همچنین ارائه دهندگان کارگاه های آموزشی، خواهشمند است طبق راهنما (کلیک کنید) نسبت به آماده سازی محتوای مورد ارائه خود در قالب فایل ویدیویی و بارگذاری آن در سامانه برگزاری مجازی کنفرانس، اقدام نمایند.

 
 

به اطلاع شرکت کنندگان عزیز در بیست‌وهشتمین کنفرانس مهندسی برق ایران می‌رساند

کمیته برگزاری کنفرانس ضمن تشکر از صبوری شما، با توجه به تداوم شرایط اضطراری تصمیم به برگزاری کنفرانس به صورت مجازی در روزهای ۱۴-۱۶ مرداد ماه ۱۳۹۹ نموده است.

همه نویسندگان محترم مقالات – سخنرانی و پوستر – لازم است فایل ارائه خود را به صورت فایل ویدئویی با فرمت MP4 و با حجم حداکثر ۲۵ مگابایت آماده کرده و در سامانه‌ای که به زودی در اختیارشان قرار خواهد گرفت، بارگذاری نمایند. فرمت‌های دیگر و حجم بالاتر قابل آپلود نخواهند بود. اطلاعات لازم در مورد نحوه آماده‌سازی و بارگذاری فایل‌های ویدئویی از طریق این صفحه (کلیک کنید) در دسترس می باشد.

به اطلاع آن دسته از نویسندگان محترم که تاکنون در کنفرانس ثبت نام نکرده‌اند، می‌رساند آخرین مهلت ثبت‌نام در کنفرانس، روز ۳۱ تیر ماه ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۹ می‌باشد. عدم ثبت نام تا تاریخ مذکور به منزله انصراف از شرکت در کنفرانس بوده و مقالات این نویسندگان حذف خواهند شد. اطلاعات لازم برای ثبت نام و پرداخت هزینه در پنل کاربری کاربران موجود است.

 
1585840700-sales-presentation-webp-copy.png
دستورالعمل ارائه مقاله‌های پوستری، شفاهی و کارگاه ها

از پژوهشگرانی که مقاله آنها برای ارائه در کنفرانس پذیرفته شده است و همچنین ارائه دهندگان کارگاه های آموزشی، خواهشمند است طبق راهنما (کلیک کنید) نسبت به آماده سازی محتوای مورد ارائه خود در کنفرانس، اقدام نمایند.

 
1584211918-unnamed.jpg
شرکت  در گارگاه های آموزشی

بیست و هشتمین کنفرانس مهندسی برق ایران مفتخر است تا با همکاری پژوهشگران، صاحب‌نظران، متخصصان و صنعتگران فعال در داخل و خارج از کشور، در کلیه گرایش‌های مهندسی برق و کامپیوتر کارگاه‌های آموزشی برگزار نماید. لیست کارگاه های آموزشی ارائه شده و راهنمای ثبت نام در این آدرس (کلیک کنید) در دسترس است.

 
1583096187-unnamed.jpg
ارتباط با دبیرخانه کنفرانس

با توجه به حضور کمتر مسئولین کنفرانس در محل دبیرخانه به دلیل مقابله با شیوع بیماری کرونا، خواهشمند است در صورت نیاز به ارتباط با کنفرانس، پیامهای خود را از طریق ایمیل (icee2020@tabrizu.ac.ir) به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایید

 
 

با استعانت از درگاه پروردگار متعال، دانشگاه تبریز میزبانی بیست‌وهشتمین کنفرانس مهندسی برق ایران را با همکاری دبیرخانه دائمی کنفرانس در تاریخ ۶ الی ۸ خرداد ‌ماه ۱۳۹۹ در شهر تبریز، شهر اولین‌ها به عهده خواهد داشت. این کنفرانس در صدد است همزمان با گسترش دانش فنی، محیطی پویا جهت تبادل نظر علمی و فنی، ارائه آخرین یافته‌های پژوهشی و همچنین تشویق مشارکت محققان بوجود آورد.

کمیته برگزاری کنفرانس از کلیه پژوهشگران، صاحب‌نظران، متخصصان و علاقمندان در زمینه‌های مختلف مهندسی برق، کامپیوتر و مهندسی پزشکی دعوت می‌نماید مقالات خود را که حاوی آخرین یافته‌های علمی در زمینه‌های موضوعی کنفرانس هستند، از طریق سامانه اینترنتی مربوطه، به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند.

همزمان با برگزاری کنفرانس، کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه‌های تخصصی نیز با حضور صاحب‌نظران دانشگاهی و صنعتی و سازمان‌های مرتبط برگزار خواهد شد.